Berichten: 5
Topics: 2
Lid sinds: Jan 2013
Mijn Volvo 245 GL met B230 K motor heeft het volgende probleem. De motor stopt zodra je schakelt naar de 2. Ook bij het wegtrekken in de 1 valt hij soms stil. We vermoeden dat de motor verzuipt. We hebben ondertussen de volgende items gecontroleerd en uitgesloten als bron van de fout; ontsteking , EGR klep afgedopt. Verder is hij bij een garage de juiste CO waarde gesteld. Zowel de garage als ikzelf hebben geen idee wat het zou kunnen zijn. Graag inputs!
Berichten: 6.715
Topics: 163
Lid sinds: Aug 2006
Heb je ook naar de CO waarde gekeken onder belasting/op hogere toeren?
Je hebt zon ingewikkelde carburateur van Cisac denk ik. Ik zou eerst de vacuumslangetjes en de werking van de klepjes (antie nadiesel en stationair) eens checken.
Berichten: 5
Topics: 2
Lid sinds: Jan 2013
De CO waarde bij hoge toeren is ok. De vacuüm slangetjes heb ik ook op mijn lijstje staan. Ik heb slechte (eg harde) slangetjes vervangen. Welke klep cq vacuüm slang heeft invloed op het mengsel? Dan zou ik gerichter kunnen zoeken. Anders moet ik gewoon alle slangetjes vervangen. Kan natuurlijk ook.