15 December 2020, 19:51
(14 December 2020, 23:21)Bromtol schreef: Dit zie je niet vaak. Ziet er zeker goed uit!
Misschien kun je eens kijken naar een elektrische vacuum pomp aangezien een normaal spruitstuk uit 1 stuk bestaat en het vacuum vermogen verdeelt over 4 cilinders/inlaatpoorten.
Geen idee of dit veel impact zal hebben op de performance, maar kan me wel voorstellen dat die ene inlaat het niet leuk vind om alles te moeten opheffen.
bedankt Loopt ook nog niet. Ben er zelf ook benieuwd naar . Idee is een b23 met een vx as en een 531kop. Maar inderdaad met het vaccuum zat ik ook, weet inderdaad niet of 1 cilinder dit leuk gaat vinden.
Ik heb wel van mangoletsi inlaten gezien waar het ook maar op 1 inlaat zat. Maar bedankt voor de tip ga ook hier eens achteraan. Zou idd een oplossing kunnen zijn.
Ook voor het gasgeven heeft mangoletsi een mooi systeem(€175) zonder een hoop geknutsel. Maar ik hoopte op een goedkopere oplossing.
245 (verkocht) , 760 (verkocht), 740, 780, 244, s60