17 July 2017, 14:00
(17 July 2017, 13:01)Marc1970 schreef: De fuseekogel zoals je hem nieuw koopt is een geheel van kogel en houder, die laat je in elkaar (zijn ook lastig te scheiden). Het hoesje sluit de ruimte tussen kogel en houder waterdicht af. De houder zit in de wielarm geperst, de kogelkant zit in de astap.
De remschijf zit op de wielnaaf die zit met wiellagers op de astap, en dat is een stuk gietijzer 'klem' tussen twee fusees. Ongeveer.
Ja, dus dat stuk gietijzer + naaf + remschijf zit nog op de onderste fusee, en die zit nog vast na het verwijderen van de moer. Is dat normaal of zou ik die los moeten kunnen wrikken om dan de fusee te kunnen losmaken?
En voor het verwijderen voor de fuseekogel moet ik dus wel het geheel van kogel en houder verwijderen door met de twee hamers tegen de pen van de kogel te tikken, zoals je zei?
Is er trouwens een makkelijke manier om de bovenste draagarm op spanning te zetten?
Nog een vraag over de hoesjes, kreeg de bovenste er niet af namelijk, zou ik die moeten kunnen verwijderen zonder dat ik de kogel zelf ook verwijder of pas als de kogel er zelf ook uit is?

