11 August 2005, 15:43
TheSaint77 schreef:Allereerst hartelijk welkom! Erg leuk dat je je verhaal verteld. Hoe meer zielen hoe meer vreugd (en al helemaal als het om 240 Turbo gaat voor mij persoonlijk!)
Ik heb zelf ook een 245 Turbo waar ik aan bezig ga binnenkort. Hij staat al 1,5jaar stil te wachten op een schroevedraaier. Volgens mij is het zelfs dezelfde kleur als die van jou! :-) Je moet maar eens grasduinen hier want Ticcie is op dit moment ook bezig met een Volvo 245 Turbo project.
Ik zie dat het je al gelukt is een plaatje te plaatsen. Kijk zowieso ook even naar de Forum FAQ (FAQ=frequently asked questions) Daar vind je info over het gebruik van het forum en ook de regeltjes (al zijn die niet zo scherp als het daar staat ;-))
http://forum.volvolvo.nl/viewforum.php?f=24
Ik ben benieuwd hoe de polen er mee om gaan en wat het resultaat wordt. Laat vooral foto's zien, en stel vragen als je wat nodig hebt!
Succes en veel plezier hier op het forum VOOR Volvo 200 liefhebbers, VAN Volvo 200 liefhebbers!
PS: we zijn bezig met een portal voor Volvolvo.nl Daar kun je, onder andere, straks net als bij http://www.nordicturbo.nl ook je foto's plaatsen! :-)
ZO....en nu eerst even alle posts hier beantwoorden;-)
Ik ben persoonlijk een echte 240 adept.....en behoorlijk idolaat van de Estate. Het leuke is dat mijn partner ook steeds enthousiaster begint te worden. Het feit dat de auto ââ¬78,00 per jaar aan verzekering kost draagt daar een gevoelig steentje aan bij :wink:
De kleur(en) :wink: van de auto zijn nog mooier dan je kunt voorstellen want als je er dichtbij staat lijkt het net of de auto met grote rechte halen is geschuurd met korrel 120 :?
Bedankt voor het welkom en je zult me hier waarschijnlijk regelmatig terug zien. De eerste indrukken zijn in ieder geval zeer positief!
ls vroeger als beter was en morgen alles beter wordt.....HOE MOET DAT DAN MET VANDAAG?