26 November 2008, 00:54
GEFELICITEERD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
en na Kaasie het inwijdingfeest?
en na Kaasie het inwijdingfeest?
Bedankt en de groeten! 245 GL '79/244 GL '80/745 GL '85/144 DL '72/Amazon Combi '68
Mijn Turbo Project
|
26 November 2008, 00:54
GEFELICITEERD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
en na Kaasie het inwijdingfeest?
Bedankt en de groeten! 245 GL '79/244 GL '80/745 GL '85/144 DL '72/Amazon Combi '68
26 November 2008, 01:25
BRANDEN DIE BANDEN !!!! ;D ;D ;D
26 November 2008, 21:17
EINDELIJK ;D ;D ;D
Geweldig Ticcie, wat een doorzettingsvermogen : ![]() En dat in net 3 jaar ![]() ![]() Als je hem gaat ruimen tbv een nieuw (Penta) project, geef me dan een seintje. Ik vind dit lederen bankstel en de verdere bekleding namelijk mooier als de huidige versie. ;D ;D
Zwarte Amerikaanse 245 met heel veel chroom.
26 November 2008, 21:42
HAhhahaah, goed bezig tic!
gefeliciteerd.
26 November 2008, 22:41
Citaat:En dat in net 3 jaar helaas was het in net 4 jaar ![]() En opruimen tbv een nieuw Penta project gaat zeker niet gebeuren, maar wellicht dat ik in deze een Penta-project hang ;D Maar eerst het waslijstje kleine dingetjes maar eens afmaken!
Volvo 245 TIC - Gerestaureerd en verkocht...
27 November 2008, 01:49
Proficiat Ticcie! Zo'n goedkeuring zal wel erg veel voldoening aan je werk geven.
27 November 2008, 02:29
waarom nou weer penta ?
Penta parts zijn in verhouding veel te duur. Koop ipv een penta, een fk motor met zuigerbodemkoeling en schaf een set gesmeed drijfwerk (zuigers&drijfstangen) aan, zul je veel meer plezier meer hebben dan die 200cc meer inhoud. Maar what the f*ck do I know met mijn simpele 2 litertje ;D
27 November 2008, 10:54
ja klopt, penta is echt niet perse nodig. mee eens Jelmar.
Verder, mooi dat ie gekeurd is! is echt een berg werk geweest. nu van gaan genieten ;D
240 | 1991 | B230F+T | M90 | 291 KKm | Bilstein B6/Koni
28 November 2008, 01:04
yep, veel voldoening, alleen een lekje ontdekt in de olieretour van de turbo, dus de volgende kilometers volgen weer na het weekend als ik een nieuwe leiding heb gemonteerd.
Rijden valt wel tegen qua geluid: HEEL veel windgeruis en een luide Ferrita uitlaat maken het tot een totaal andere belevenis dan een strak sturende Audi A5. En genieten lukte nog niet echt: je bent constant aan het luisteren naar alle geluiden, metertjes aflezen etc. O ja, en vooral defensief rijden, zodat er niemand tegenaan rijdt! Zal wel beter worden met de tijd, heb altijd dat een 'nieuwe' auto mn vertrouwen moet winnen in een paar maanden. Dan zijn alle geluiden vertrouwd. Dan het Penta-verhaal: ik heb me er nog niet echt in verdiept, maar ik zou eigenlijk als basis zo'n penta blok willen gebruiken (of alleen de krukas??) en zoveel mogelijk op willen bouwen met normale volvo onderdelen EN alle goodies van Jelmar? Geen idee wat het gaat kosten bijelkaar, maar als je het doet, dan moet je het goed doen ;D Maar als zo'n Penta motor te duur wordt, dan wordt het idd zo'n b23 denk ik.
Volvo 245 TIC - Gerestaureerd en verkocht...
28 November 2008, 21:12
Ik zou de Audi weg doen....
en een Dacia leasen, dan ben je vanzelf blij als je in de Volvo rijdt. Om je een grof idee te geven: 16v blok met de hele reutemeteut (spruitstukken, turbo, custom ECU, koppeling, bak, blok, kop, kleppen, veren, krukas, zuigers, drijfstangen,lagers, pakkingen, nokkenassen, distributieset) ...... kost volgens mij ongeveer net zoveel als een nieuwe Dacia Sandero.... rond de 8 a 10.000 Euro. En dat bedrag kan je dan weer financieren van het geld dat je overhoud als je de A5 wegdoet. ;D Twee vliegen in 1 klap. |
« Ouder topic | Nieuwer topic »
|