15 February 2009, 17:55
Citaat:Laat een helper in de auto de kritische snelheid gaan "rijden" en probeer VOORZICHTIG MET DRAAIENDE DELEN!!!Uit de Gelderlander: ;D :o
Citaat:DRIEL - Een oude Rolls Royce is donderdagmiddag rond half een dwars door de damwand van een garage aan de Dorpsstraat in Driel gereden. Het voertuig kwam in de schuur van de buurman tot stilstand. Bij het ongeluk raakte een 52-jarige man uit Driel gewond. Hij was bezig de auto, die op een brug stond, te repareren.
Hij vroeg de 62-jarige eigenaar van de Rolls om het voertuig ietsje naar voren te rijden. De automaat schoot daarbij van de brug af. De 62-jarige schrok daar zo van dat hij per ongeluk gas gaf in plaats van te remmen. Voor hij door de muur reed raakte hij ook de Drielenaar.
De 52-jarige heeft waarschijnlijk hoofdletsel opgelopen en is naar het Rijnstate Ziekenhuis in Arnhem gebracht. De brandweer hielp om het schuurtje te stutten.