Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotos van mijn zwarte 245
Vannacht nachtdienst, morgen rijd ik weer naar het oosten naar huis, bijna 50km, dus de zon tegemoet.
Nu met de zonneband en het iets meer getinte ruit zal ik, hopelijk, minder last van de zon hebben, ondanks de zonnebril verblind ie 's morgens als ie echt laag staat nog behoorlijk. Alleen jammer dat ik de ruitensproeier nog niet kan gebruiken, kan de kit ook aantasten denk ik. Maar goed, is nu al een stuk beter, zonder scheur, ster en krassen, dat wordt zeker genieten.
Knap is het zeker om in je eentje de ruit er in 1 keer goed op te leggen, hij is toch zeker 2 uur bezig geweest, had ik niet gedacht.

Mmmm, Rain-x, ik heb er nog een flesje van staan, zou dat na 20 jaar nog goed zijn?
[Afbeelding: blackmoose.png]
Volvo 240 GL automaat 1983 Big Nose B230F (Helaas in onderdelen verkocht)
VW T3 camper TD
Antwoord
Black Moose schreef:Vannacht nachtdienst, morgen rijd ik weer naar het oosten naar huis, bijna 50km, dus de zon tegemoet.
Nu met de zonneband en het iets meer getinte ruit zal ik, hopelijk, minder last van de zon hebben, ondanks de zonnebril verblind ie 's morgens als ie echt laag staat nog behoorlijk. Alleen jammer dat ik de ruitensproeier nog niet kan gebruiken, kan de kit ook aantasten denk ik. Maar goed, is nu al een stuk beter, zonder scheur, ster en krassen, dat wordt zeker genieten.
Knap is het zeker om in je eentje de ruit er in 1 keer goed op te leggen, hij is toch zeker 2 uur bezig geweest, had ik niet gedacht.

Mmmm, Rain-x, ik heb er nog een flesje van staan, zou dat na 20 jaar nog goed zijn?
laagstaande zon blijft lastig, de betere zonnebril kan daar slechts nog bij helpen.. RainX is ook een waslaagje met nog iets, voor consumptie niet meer geschikt maar het glas zal r weinig van merken..
[Afbeelding: fa91957b-dbc9-4a10-af09-4e5f7ae03a2f_zpsptpfi7xq.jpg]
Antwoord
Netjes. Behalve de barst begint mijn ruit ook dezelfde symptomen te krijgen (witte randen in de hoeken) en dan is dit niet eens de eerste ruit. Geen All-Risk, en wel de bobbels in het kozijn. Ben dus blij met je foto's, kan ik daar straks van afkijken, als ik onverhoopt toch zelf ga proberen de ruit te vervangen. Ruit eruit, kozijn repareren en nieuwe ruit erin gaat wrs niet lukken in 2 uur....
`88 245, B230K, M47
Antwoord
Deze jongens hebben een mooi kitpistool op accu zodat de kit gelijkmatig uit de opening komt. Ik weet niet of je aan de primer kan komen, die is nodig voor een goede hechting. Een paar zuignappen om de ruit te handelen kan je bij Boels wel huren.
Als je een 2de hands ruit hebt en je hebt de voorbereidingen gedaan kan je misschien een bedrijf laten komen om 'm er in te laten zetten.
[Afbeelding: blackmoose.png]
Volvo 240 GL automaat 1983 Big Nose B230F (Helaas in onderdelen verkocht)
VW T3 camper TD
Antwoord
Morgen de auto voor de APK, auto ff globaal nagelopen, stadslicht links vervangen, achterklep weer van de buitenkant gangbaar gemaakt en kentekenplaatverlichting met een lichte tik 'gerepareerd' :boink:.
Achterklep kon ik tijdens de vakantie opeens niet meer open krijgen, stangetje van slot naar drukknop was losgeschoten, 10 minuten werk, 2 weken aan ge-ergert :mmph:.
Voor de vakantie de uitlaat nog lekdicht gemaakt, was nog blijven 'liggen' nadat ik in de winter de complete uitlaat had vervangen.
:thumb:voor me ;-)
[Afbeelding: blackmoose.png]
Volvo 240 GL automaat 1983 Big Nose B230F (Helaas in onderdelen verkocht)
VW T3 camper TD
Antwoord
Hopen dat 'ie er doorheen komt. Wie weet dat ze iets zien wat jij dan weer over het hoofd gezien hebt...
Patrick Volvo 240 DL - 1986 - B230A - M47
Volvo 940 - 1997 - B230FK - M90
Antwoord
zojuist gebeld door de garage, fuseekogels, vorig jaar ook al vervangen en uitgelijnd daarna:verward:, 1 stuurkogel ligt er uit? en reactiestangrubbers aan de achterzijde zijn op. Ga 'm nu ophalen. Dat wordt weer klussen vandaag en morgen ben ik bang van. Hoop dat het weer een beetje mee zit. En nog last van de rug ook, dat wordt leuk:mmph:.

Heeft het zin om de reactiestangen/panhardstangen van PU te voorzien? Ben ik ongeveer 20 euro meer kwijt voor 4 pu bussen.
Lijkt mij verstandig om beide kanten gelijk te doen.

Contact gehad met Carlo (VOMD), hij adviseerde me om het ruilsysteem toe te passen voor de reactiearmen, hij heeft 2 kant en klare armen liggen met nieuwe rubbers dus, die stuurt ie op en ik stuur mijn oude armen terug, leek mij een goed plan.
Tevens de fuseekogels en de stuurkogel besteld, hopelijk morgen binnen.
[Afbeelding: blackmoose.png]
Volvo 240 GL automaat 1983 Big Nose B230F (Helaas in onderdelen verkocht)
VW T3 camper TD
Antwoord
Afijn, 3 weken later, spullen liggen nog in de schuur, maar morgen ga ik naar Dordrecht om alles te monteren.
Normaal doe ik het onderhoud thuis op de oprit, maar mijn rug speelt me al bijna 3 weken parten, spit. Het leek mij niet verstandig om thuis op de stoep de reparaties uit te voeren. Ik heb een afspraak gemaakt met Carlo (VOMD) om daar te gaan sleutelen met het gemak van een brug en gereedschap dat ik kan gebruiken.
Ik heb de reactiearmen ontroest en in de zinkprimer gespoten, vanavond nog ff in de coating zetten (ik was er helaas niet eerder aan toe gekomen) en hopen dat ze morgen niet meer afgeven tijdens het monteren.
[Afbeelding: blackmoose.png]
Volvo 240 GL automaat 1983 Big Nose B230F (Helaas in onderdelen verkocht)
VW T3 camper TD
Antwoord
Vandaag om half acht vertrokken naar Dordt en precies 9 uur kwam ik aan. Carlo was er al en kreeg gelijk koffie aangeboden, daar ik niet van koffie hou kreeg ik thee aangeboden en een rondleiding door het bedrijf, een goed begin. Hij groeit alweer uit z'n jasje, dat al na een paar maandjes, maar wat wil je met zo'n voorraad.
Afijn aan het werk, de onderdeeltjes monteren. Eerst de reactiestangen, gingen goed los, ik had ze thuis al behandeld (ontroest/zinkprimer/bodyschutz)
[IMG][Afbeelding: th_SAM_1322.jpg][/IMG][IMG][Afbeelding: th_SAM_1323.jpg][/IMG]
Deze fotos komen van de camera af, de andere foto's staan nog op m'n mobiel.
Daarna de fusee's vervangen, toch wel handig met een pers ter beschikking om de kogels uit de houder/plaat/bracket te persen, zat muurvast. Toen het stuurkogeltje nog ff en met 3 uurtjes was ik klaar, had wel eerder gekunt maar ik wilde Carlo niet storen tijdens z'n telefoongesprekken, maakt veel herrie als je met de slagmoersleutel aan de gang gaat. Vergeten om de corrosie op de remleidingen te behandelen, moet ik toch nog ff onder de auto kruipen.
Carlo, nog bedankt voor de gastvrijheid, het gebruik van het professionele gereedschap en de versnaperingen, wat werkt dat toch handig onder zo'n brug.

Terugreis verliep voorspoedig, kwam er wel snel achter dat de uitlijning nog niet je van het is, nog ff de stuurstang verstellen.
Brummen binnengereden stikte het van de oldtimers, aleemaal geparkeerd om en nabij Aalderink (The Gallery). Natuurlijk direkt de auto neergezet en het fototoestel gepakt, in een half uurtje meer dan 100 foto's geknipt. Is dat niet......
[Afbeelding: th_SAM_1364.jpg] [Afbeelding: th_SAM_1329.jpg]
Nee het was 'm niet, maar dat kon je van ver af al zien met dat lelijke gele nummerbord, maar zo te zien net zo mooi als die van Boele.
Nog enkele andere Volvo's, bekenden?
[Afbeelding: th_SAM_1365.jpg] [Afbeelding: th_SAM_1366.jpg] [Afbeelding: th_SAM_1380.jpg] [Afbeelding: th_SAM_1381.jpg]
Deze vond ik zo'n mooie combinatie:
[Afbeelding: SAM_1330.jpg]
[Afbeelding: blackmoose.png]
Volvo 240 GL automaat 1983 Big Nose B230F (Helaas in onderdelen verkocht)
VW T3 camper TD
Antwoord
Dat heb je inderdaad snel geregeld.

Nadat ik bij jou langs was geweest nog ff snel langs the gallery geweest, maar de stoet was al weg. Nog wel even bij die 265 gekeken. Maar het prijskaartje en versgetectyleerde dorpels lieten me een beetje afschrikken.
Zon oude 911 lijkt me toch ook wel heel vet. (ff sparen).
Antwoord


Lijst met mogelijk verwante topics
Topic Auteur Reacties Weergaven Laatste bericht
  Mijn Volvo 244 GL '81 en 240 DL '83 Arjan. 359 220.119 12 March 2023, 16:12
Laatste bericht: Marc1970
  Ik en mijn nieuwe oude 244 1980 luukv47 5 3.173 15 May 2022, 10:25
Laatste bericht: skidje
  Mijn Volvo 144 '74 voor school/werk verkeer easy rider 16 14.748 23 June 2020, 19:15
Laatste bericht: easy rider
  Mijn Volvo 242 turbo Volvo 142 B23 279 189.272 28 October 2019, 13:47
Laatste bericht: EduardW
  Mijn Volvo 240 (Principessa) ruuds70 145 108.164 28 May 2019, 08:10
Laatste bericht: edwin
  ik en mijn 244 koert4 76 60.652 15 April 2019, 02:24
Laatste bericht: Marc1970
  Zwarte 940 2.3 LPT Arjan240 13 11.427 20 August 2018, 00:53
Laatste bericht: Arjan240
  Mijn witte 240 Bostel 10 10.583 26 July 2018, 08:40
Laatste bericht: Bostel
  Mijn eerste (Update 16-01-11) Martin245 60 43.691 1 April 2018, 21:31
Laatste bericht: Martin245
  mijn prachtige 240 GL is verongelukt. Een andere of toch maar niet? Job 14 14.670 20 February 2017, 23:53
Laatste bericht: Martinus

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 4 gast(en)