22 November 2007, 12:33
daanheijn schreef:Zal wel meevallen denk ik. Dit hebben wij al eens eerder gedaan zonder problemen. Alleen de kale tank zit er in zonder verdere aansluiting of wat dan ook. Dit omdat er al een gat in de bodem zat van een vorige installatie. Met gat wordt deze anders sowieso afgekeurd. Wilden deze ook niet tijdelijk dichtlassen of zoiets.
Het is tevens niet de bedoeling LPG te rijden zonder dat dit op kenteken staat. Dit geeft op alle fronten problemen zowel financieel als verzekeringtechnisch bij mogelijke aanrijding botsing etc.
Ik vrees dat Marc gelijk heeft; als jouw garage de auto afmeldt met een loze lpg tank erin dan kan ie beter geen steekproef krijgen

Ik moet wel een beetje kwijlen als ik jouw auto zie; een Amerikaanse uitvoering met alu bumpers dat is voor mij de mooiste oldtimer Volvo.