wreccer schreef:Panhardstang instelbaar maken kan goed met een m20 draadeind en bijbehorende moeren. Pan delen en inkorten. Draadeind in de een vastlassen. Moer in het uiteinde van de ander vastlassen (of twee) en een op de draadstang voor boring. Eventueel rubber van een stuuras als bescherming eromheen. Voor instellen een kant van de stang los en dan draaien maar.
Succes!
Dat is 1 manier, maar dan moet ik de panhardstang los halen. dat is niet echt bevorderlijk voor het afstellen, dus zou liever een een instelbare panhardstang hebben waarbij ik dat niet hoef.
Ik zat zelf te denken aan zoiets, even snel uitgetekend in illustrator:
[ATTACH=CONFIG]4772[/ATTACH]
Ik weet dat dit soort "draadeinden" bestaan. alleen ik weet niet hoe ze heten. Ik ga binnenkort langs bij de gereedschaphandel, die kan me er vast meer over vertellen.
Compensate bad aerodynamics with BÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃST - Volvo 245 B230FT Turbo