20 June 2013, 14:22
Dirk86 schreef:mooi man! gefeliciteerd!tanks.. misschien toch wat slingers ophangen dan..?!
ik ontdekte gisteren nog iets nieuws. De rechter ruitenwisscher vertoont plotseling een soort van franje langs de rand van het blad, ipv een mooi strak rubberen strookje..
Nu zit er af en toe iets van een imperiaal op het dak, en als antiroestfreak die ik ben is dat ding na aanschaf ook inwendig behandeld met Owatrol en Fluidfilm. Als ie niet op het dak zit, en da's vaker dan wel, hangt ie aan het plafond in de garage, boven de motorkap en voorruit.
Doordat het zonnetje op dak z'n best doet wordt eea warm, en is daardoor de fluidfilm door de verschillende montagegaatjes gaan lekken op de otoo, en dus ook de voorruit, met als gevolg dat het wisserblad lekker heeft kunnen weken in het vet.
Nu ben ik de beroerste niet en gun ik een wisscherblad ook zo z'n plezier, maar geloof me, tijdens de 1e druppels wordt het 1 groot drama op de ruit..
Maar even naar AC-tion voor een paar nieuwe "flappers" want die zijn tot op (bijna) heden prima bevallen voor de paar knaken die ze moeten kosten.
Vanaf nu een oude handdoek op de ruit als ie z'n hok in gaat..
Steuntje voor de "oil catch can" heeft de smid morgen ws voor me klaar liggen.. ens zien of ie m'n kartonnen malletje heeft aangehouden..