Berichten: 1.120
Topics: 38
Lid sinds: Oct 2009
3 October 2013, 15:09
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 3 October 2013, 15:09 door Boele.)
Boele schreef:Hallo Des,
Monteer gelijk een upgrade stuurhuisbus, ben je van het gezeur af! Onder andere te koop bij Dries Bakkenes, Skandix, of mijzelf. Ik verkoop deze bus voor 30euro.
![[Afbeelding: file-6.jpg]](http://i948.photobucket.com/albums/ad329/bbraaksma/Upgrades/file-6.jpg)
![[Afbeelding: file-2.jpg]](http://i948.photobucket.com/albums/ad329/bbraaksma/Upgrades/file-2.jpg)
http://s948.photobucket.com/user/bbraaks...0.mp4.html
Groeten, Boele
Berichten: 14
Topics: 2
Lid sinds: Dec 2012
Ha Boele,
Ik heb al veel gelezen over jouw bussen, en die ga ik t.z.t. zeker toepassen !
maar het is bij mij de as zelf die beweegt in het stuurhuis, dus ik zal toch een ander stuurhuis moeten zoeken denk ik
Waar kan ik die PU bussen voor de stuurstang vinden ? ik kan alleen de complete stuurstang vinden.
Berichten: 11.638
Topics: 288
Lid sinds: Jan 2009
die bedoelde ik ook.. Ik heb ze wel gezien op een site, gaat ff om de zoekterm.. anders bellen/mailen naar de grotere aanbieders..
Berichten: 14
Topics: 2
Lid sinds: Dec 2012
Jambon, Ik heb ze gevonden ! die rubbertjes kan je kopen bij Tinus techniek van pu voor € 13,67 per set van 4
Berichten: 11.638
Topics: 288
Lid sinds: Jan 2009
Des schreef:Jambon, Ik heb ze gevonden ! die rubbertjes kan je kopen bij Tinus techniek van pu voor ⬠13,67 per set van 4
en die bedoelde ik ook..
Berichten: 14
Topics: 2
Lid sinds: Dec 2012
Nou ff een kleine update, Beide bovenste draagarmen liggen compleet aan puin, dit was niet te zien met beide wielen
van de grond ! Ook zitten er in de linker onderste draagarm wat roestgaatjes, deze zal dus ook vervangen moeten worden.
Bij het bevestigingspunt van het subframe aan de rechter kant heb ik helaas 2 roestgaatjes gevonden, dit is nog niet zorgwekkend maar er zal ook wel binnenkort wat gelast moeten worden.
Nu maar even onderdelen gaan bestellen ,en als iemand nog een goede draagarm heeft liggen ( links onder ) , laat maar weten.
Berichten: 11.638
Topics: 288
Lid sinds: Jan 2009
Berichten: 14
Topics: 2
Lid sinds: Dec 2012
Na veel tobben met de draagarm, bussen waren 1 geheel met de arm geworden, fuseekogel versleten toch maar een compleet
nieuwe draagarm eronder gezet.
Ik heb nu een heerlijk strak rijdende auto zonder rammels en bonken, wat een verschil zeg !
nu ff sparen voor de andere kant, want die komt er t.z.t. ook aan.
Groeten Desmond.