11 March 2009, 23:44
jos245 schreef:Hoe groot zijn die plekjes? Als ze niet heel klein zijn zou ik niet met tiplak aan de gang gaan.
Je zult zien dat het een heel andere kleur (donkerblauw) wordt als je het met een kwastje aanbrengt omdat de metaaldeeltjes in de lak niet tot hun recht komen. In principe kun je metallic niet kwasten.
Als je hele kleine beschadigingen bij wilt tippen kun je ook een beetje van de spuitbus die je hebt in een dopje spuiten, vervolgens iets in laten dikken en dan in verschillende fasen met een tipkwastje aanbrengen.Wel telkens even goed laten drogen.
Het is geen metallic

Citaat:Niet met die kleur maar wel met andere kleuren (niet metallic) in Wijzonol Industrielak Hoogglans. Ze kunnen de verf scannen, en het valt ook met de waaier nog goed te doen. Kijk bij heel veel lichtsoorten, laat verschillende mensen kijken, en de beste kleur komt vanzelf boven.Ja ik zocht idd naar Wijzonol industrielak, we konden met de waaier wel in de buurt komen maar niet helemaal


Citaat:Als het om het bijtippen van kleine plekjes gaat kan je toch gewoon wat verf uit die spuitbus in de dop spuiten en daarmee met een kwastje wat bijtippen?Ja kan idd maar dan is de lak zo dun :-[
Citaat:Maar als je toch een pot wil:dit is wel de kleur! is dit 2k of gewone lak?
Bedankt allemaal
Volvo 244DL 78'<br />Yamaha XT350 89'<br />Zundapp 517 CS50 74'