Berichten: 1
Topics: 1
Lid sinds: Oct 2008
Als de auto 's ochtends gestart moet worden gaat dat niet goed. Meestal start ik op benzine en schakel over op Lpg als de temperatuurmeter naar N klimt. Het lijkt net of de motor verzuipt, want gas geven om dan weg te rijden heeft afslaan tot gevolg. Na enkele pogingen lukt het om weg te rijden. Zeer snel daarna zijn de problemen weg en doet de auto haar werk goed. Iemand tips? Peter
Berichten: 9.907
Topics: 84
Lid sinds: Apr 2006
Het injectiesysteem van de B20E (D-jet) is mooi spul maar ik weet er weinig van. Zal best wel met een temperatuurgevoelig iets in het koudestartverrijkingsgebeuren te maken hebben. Een membraantje, een bimetaaltje, een thermistor, dat soort dingetjes.
De B20A start altijd op LPG, zou je gewoon eens kunnen proberen. Beter, maak het jezelf makkelijk en koop een enkele carburateur (Stromberg of SU) met spruitstuk etc. voor het LPG rijden.
Vraag eens bij V44.nl.
Volvo 940 1997 Volvo 144 1969