29 November 2010, 17:12
Nieuw hier?? ;D
Afraders Ebay / Marktplaats
|
29 November 2010, 17:12
Nieuw hier?? ;D
31 December 2010, 14:51
Ligt dat nu aan mij, of lijken deze "nieuwe" schokbrekers niet zo nieuw meer.
Daarnaast lijken ze me niet allevier voor een 240. http://link.marktplaats.nl/408773640
Bekijk ook mijn website en blog www.oudevolvo.nl
31 December 2010, 15:39
die is echt heel erg:
- iig 2 van de 4 zijn niet voor een 240 - zijn vlgs mij niet origineel volvo, maar Boge dempers - nieuw zijn ze zeker niet, zit tectyl op en duidelijke gebruikssporen
Volvo 245 TIC - Gerestaureerd en verkocht...
31 December 2010, 16:12
Hij heeft wel een leuk mattensetje.
31 December 2010, 20:16
Hij is Fiat-specialist dus weet hij veel ;D
31 December 2010, 21:47
Citaat:Ligt dat nu aan mij, of lijken deze "nieuwe" schokbrekers niet zo nieuw meer. Origineel kan Boge/Sachs. Niet goedkoop. Nieuw weet ik niet, maar erg gebruikt zien ze er niet uit (rubbers goed) Alle vier voor 240 (echter twee sets voor achter) Achterste twee in uitgeschoven stand.
1 January 2011, 13:18
Nog een Koopje.................
http://auto-onderdelen.marktplaats.nl/vo...nd=77&fs=1
1 January 2011, 14:55
Da's handig. 50 plaatjes van 4.40, 50 van 4.30, 30 van 4.20, 23 van 4.10 en nog ÃÃn van 3.65!
Op zich, als je ze nieuw koopt, zijn ze 5-6 euro st.
Volvo 940 1997 Volvo 144 1969
4 January 2011, 19:16
een goede kennis van me is vandaag wezen kijken bij een 245 diesel , die staat ook op marktplaats
aan de telefoon zou de verkoper gezegd hebben dat het een nette auto is en nergens roest heeft behalve onder de reservewielbak... de kennis heeft daarop gezegd dat de verkoper het wel eerlijk moet melden aangezien hij een flink stuk moest rijden, er werd gegarandeerd dat het alleen de reservewielbak was en niet meer dan dat! verder stond de auto een tijdje stil dus de verkoper wist niet of de auto wel zou starten vandaag is die kennis er naartoe gereden en eenmaal daar zou hij liever meteen huiswaarts gegaan zijn.... een enorme rommelbak die er niet uit zag, maar nog erger: helemaal vol met roest zat!! het lijstje van de kennis (zou kunnen dat ik wat vergeten ben maar dit is wat hij telefonisch aan mij door gaf): - reservewielbak compleet rot (dat klopte, want stond in de advertentie) - wielrand rechtsachter compleet rot - onderaan de deuren: zo rot als wat - paravan en rond de ruit: ook al compleet rot - rechtsachter zat een enorme deuk - wielkast voor was ook enorm gedeukt en dit is weer rechtgetrokken maar dan superslecht!! zag er niet uit!! - motorkap lag er harstikke scheef op - lak enorm slecht: op veel plaatsen krassen en vreemde plekken, en op sommige plekken zelfs compleet eraf - naar het interieur durfde de kennis niet eens meer te kijken, want hij was al enorm geschrokken van de buitenkant!! motor heeft ook niet gelopen, ook niet getest aangezien de kennis al genoeg had van de auto met alleen al het zien... vraagprijs voor t gebakje was 4000 euro, nu gezakt naar 3250 maar zelfs 500 euro zou al teveel betaald zijn!! de foto's zien er goed uit, maar dat is in frankrijk en bovendien nogal overbelicht... daarnaast zie je op de foto's geen schade dus mijn kennis vermoedt dat de foto's heel wat ouder zijn! wellicht genomen door de vorige eigenaar enkele jaren terug?!? jammer dat dat soort mensen snel geld denken te verdienen, vermoedelijk is die auto in frankrijk voor een paar honderd euro gekocht... of de verkoper heeft er totaal geen verstand van (in dit geval excuses voor het zwart maken) maar gezien de advertentie vermoed ik dat hij er genoeg van weet en hoopt op een "domme" koper!!
4 January 2011, 20:10
JanV schreef:jammer dat dat soort mensen snel geld denken te verdienen, vermoedelijk is die auto in frankrijk voor een paar honderd euro gekocht... of de verkoper heeft er totaal geen verstand van (in dit geval excuses voor het zwart maken) maar gezien de advertentie vermoed ik dat hij er genoeg van weet en hoopt op een "domme" koper!! Ik weet niet wat hij er uiteindelijk voor betaald heeft ,maar de vraagprijs op de Franse site waarop de auto een paar weken geleden werd aangeboden was 600 euro. Gezien de winstmarge mag hij zich dus met recht SUPERSTUDENT noemen ![]() |
« Ouder topic | Nieuwer topic »
|