13 December 2007, 07:59
Ik geef toe dat de zoekfunctie van het forum te wensen over laat...en toch: 
http://volvolvo.nl/index.php?option=com_...9#msg61479

http://volvolvo.nl/index.php?option=com_...9#msg61479
Citaat:Stel je onsteking alleen af als je een stroboscoop lamp hebt. Op je krukaspoelie, de grote helemaal onder zit een streepje (mogelijk schoonmaken)
Je hebt net naast de grote zwarte kap een zwart plastic plaatje zitten waar een schaalverdeling op zit. Dit zijn je graden vooronsteking (Gaat van -10 naontsteking naar +30gr vooronsteking.
Volgens mij heb jij 8gr vooronsteking nodig. Maak met een heel dun streepje op je poeliestreepje en bij +8gr op de plastic kap.
De stroboscooplamp op de eerste cilinder aansluiten en de onstekingsklok losmaken en iets draaibaar vastzetten.
Je moet de -warme- motor constant 1000 rpm laten draaien, en dan kan je met de stobos het tijdstip op precies 8gr zetten.
Behalve dat ik de boel loshad of wegens LPG van 8gr naar 11gr ging heb ik dit spul nooit af -hoeven- stellen.
Goed spul, dat orginele... Grijns
BTW De klok kan wel flink vastgeroest zitten.
[img][/img]