6 October 2005, 09:03
Funsdaf schreef:Wordt tijd om een knoopje door te gaan hakken of niet .
Funs, je hebt volkomen gelijk ! Het knoopje is eigenlijk ook wel doorgehakt, maar ik blijf streven naar de beste oplossing (als je het niet erg vindt...)
Kijk, ik ben niet zo'n techneut als jij en de Volvo moet wel 4 dagen per week 150 km per dag rijden..... Dus ik moet er van op aan kunnen ! (ingeval van "nood" staat natuurlijk de Daf klaar en da's ook geen straf, maar toch...).
Goed, de laatste vraag (............) Wat is, vooral in verband met het voorkomen van backfire, nu de beste oplossing: een benzine-startsysteem of gewoon een handmatig gas/benzinesysteem ? Mijn inbouwer is niet overtuigd van het nut van het eerste, maar ik hoor toch wel andere geluiden. Heb jij hier een wijs oordeel over ?
Groet,
Gerben
Volvo 240 GL sedan 1992 (en een DAF 55 variomatic 1970)

