26 August 2017, 22:12
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 2 September 2017, 00:23 door barstema.)
(26 August 2017, 21:23)Marc1970 schreef: Een import 245 uit Finland of Zweden? Maar dat is nog steeds onwaarschijnlijk weinig roest.
Als je wat zoekt kan je vast wel een sloper vinden waar je die stukken raamlijst uit kan zagen, en anders kan je zoiets ook wel met rechte plaat fixen. Ruit eruit, interieur afdekken, sierstrips eraf, komt nog wat meer roest onder vandaan. Slijpen, lassen, slijpen, plamuren, schuren. Heel veel schuren en plamuren. Wat roestpreventie. Reparaties in het zicht duren het langst. Gezien de barst in de voorruit zal deze daar breken, ook een nieuwe.
Geen idee wat dat kost, ik denk dat ik als hobbyist er zeker een dag of twee drie mee zoet zou zijn, tot spuitklaar. Ik gok dat je auto twee keer zo duur wordt.
Hallo Marc, bedankt voor je input.
Volgens de vorige eigenaar een jaar of 15 geleden geïmporteerd uit Zweden.
Dat jij dit zo weinig roest vindt dat verbaast mij echt!
Goed idee om een stuk raam-carrosserie bij een sloper te organiseren. Nu weet ik niet of latere modellen 240 serie de zelfde raam-carrosserie hebben?
Klopt goed gezien een barst aan de rechter kant. Bij scnadcars een 150 euro, huidige raam heeft trouwens wel verwarming?
Ik heb 1 keer eerder een 244 1975 op de brug gezien en die was er in het chassis en plaatwerk onderaan veel slechter aan toe.
Maar die had geen roest bij de voorruit dus zeg het maar?
Als ik naar dit model kijk "ronde koplamp 1975", kijk ik door een roze bril.
Ik weet totaal niet wat ik verwachten kan en mag van een Volvo die rond de 5 a 10 jaar heeft stil gestaan.
Ik zoek eigenlijk iemand die carrosserie werk er voor de hobby bij doet zeg maar.
Misschien tref ik die nog.

