Gerald schreef:Ja hoor is geschikt. deze interne bypass werkt hetzelfde behalve dat het geen geluid maakt. Iets wat typisch is voor turbo's de pffffsssshh.
met een beetje open airbox of een cone filter hoor je die (interne) cbv toch ook al best goed. niet zo hard als een bov maar hard genoeg :-P
blok kan niet zo ver meer omhoog, de bak komt snel in de tunnel klem te zitten. beter dan 4 schroeven van vooras los en nog wat klein spul en die wat laten zakken.
Als je toch het gat al boort, misschien gelijk draad er in tappen? de standaard Volvo retour oplossing is niet zo gemakkelijk na te maken met de getrapte boring. Bovendien lekt die ook relatief snel. Bij het doorboren van het blok ook even opletten als je bijna door het blok heen bent, de boor hapt gigantisch als je net door de wand van het blok gaat.
240 | 1991 | B230F+T | M90 | 291 KKm | Bilstein B6/Koni

