10 September 2005, 12:53
ik ben benieuwd. Daar heb ik wel een ritje naar Utrecht voor over op zaterdag als ik vanuit Den Haag rij
"Volvo - not everybody's car - but who wants to be everybody?"
volvo specialist in utrecht (of de regio)
|
10 September 2005, 12:53
ik ben benieuwd. Daar heb ik wel een ritje naar Utrecht voor over op zaterdag als ik vanuit Den Haag rij
"Volvo - not everybody's car - but who wants to be everybody?"
10 September 2005, 14:33
8) Ja,........laat maar komen dat nummer 8)
264GLE 1981/ C70 Cabrio/ Volkswagen Caravelle 1986
13 September 2005, 23:05
Ik heb vandaag gesproken met de persoon in kwestie. Die zei dat ik in ieder geval niet mocht praten over de volvoclub, want dat was naar zijn zeggen de naam van een andere club, en die konden dat weleens niet zo op prijs stellen, dus bij deze: Sorry!
het is dus de volvo-hobby-club. Principe is ook om zelf te sleutelen onder leiding van een ervaringsdeskundige, niet een officieel opgeleide monteur. Maar goed, dit gezegd hebbende, moet ik jullie voorlopig teleurstellen, want hij had liever niet zijn telefoonnummer zomaar op internet. Het was ook nogal druk op de club op dit moment. Maar goed, ik houd jullie op de hoogte. Hij staat wel open om mensen te helpen met onderhoud van alle volvo's ouder dan 15 jaar. Morgen ga ik er nog even sleutelen, speling op de stuurkogel rechts. Dan kan ik hem ook vragen of hij na zijn vakantie weer tijd heeft om nieuwe mensen ook te assisteren... Voorlopig zat hij vol tot half oktober. Wel had hij nog een mooie 740 estate in de aanbieding, met een jaar garantie, maar dat is eigenlijk vloeken in de kerk van dit 240 forum. Hoewel... zoveel verschil is er nou ook weer niet. Maar ik dwaal af. Volgende keer hoop ik wat meer concreets te kunnen vermelden. Maar als iemand een probleempje heeft kan die mij via een persoonlijk berichtje wel benaderen om hulp te vragen. Dan kan ik beter bemiddelen denk ik. Groetjes, Ton-Herman
14 September 2005, 09:59
erik schreef:Hallo, Beetje laat misschien maar, van Amerongen in Driebergen, http://www.amervolvo.nl/ "gespecialiseerd in Volvo types 200,700, 900, 850 en V70 serie"
"Nostalgie is niet meer wat het geweest is"<br /><br />- 240 DL estate Diesel '89 -weg<br />- 240 DL sedan 2.3 '86
14 September 2005, 11:39
Van Amerongen: botte boer! Ben er een keer wezen kijken voor een 245 Turbo. Had mijn mond nog niet open gehad of hij stond al te blazen: "Ik haal m alleen naar buiten als je 'm koopt. Anders heb ik er geen zin in".
Drie keer raden hoe snel ik het terrein weer af was......daar ga ik echt nooit meer heen. Kan natuurlijk dat 'ie een slechte dag had, maar dan nog. Of ie goed is? GEEN idee! :lol:
olvo 264 GLE 1980, 223.500 km (in co-ouderschap)<br />Volvo S60 2.4 automaat 2001, 116.000 km
17 December 2005, 15:56
Sander van Buiten schreef:Van Amerongen: botte boer Prima adres, kom er zelf al zo'n 12 jaar, met 240 en 850. Weten alles van d'oudere Volvo. Een aanrader dus. Ton kan een beetje 'bonkig' zijn, maar vergeet niet dat ie erg veel 'gelukzoekers' op het erf krijgt. Misschien werd jij daar ook voor versleten (als je het niet bent 8)).
17 December 2005, 19:03
wel echte handelaren....verkopen ook vuurwerk!
Bedankt en de groeten! 245 GL '79/244 GL '80/745 GL '85/144 DL '72/Amazon Combi '68
17 December 2005, 21:05
henqui schreef:wel echte handelaren....verkopen ook vuurwerk!Ja, en...... :?: Een ondernemer, en die bedenken wel eens wat. Nee, geen handelaar, gewoon een autobedrijf, dat idd probeert geld te verdienen. Mag toch?! Ook een echte Volvo-specialist. Wel een die gewoon een heel normaal bedrag vraagt voor zijn werk (ook belasting betaalt enzo, vandaar). Chef en eerste monteur zijn keien.
17 December 2005, 21:39
Knut schreef:Ja, en...... :?:ik haat vuurwerk!
Bedankt en de groeten! 245 GL '79/244 GL '80/745 GL '85/144 DL '72/Amazon Combi '68
17 December 2005, 23:47
henqui schreef:Knut schreef:Ja, en...... :?:ik haat vuurwerk! Dat mag natuurlijk, maar wat heeft dat te maken met de vraag of dit bedrijf wel of geen goed bedrijf om met je Volvo naar toe te gaan? Ik koop zelf ook al jaren geen gram vuurwerk, 100-duizenden landgenoten doen dat echter wel. Die kopen dat op adressen waar de voorzieningen en de vergunningen op orde zijn, zoals bij Van Amerongen. |
« Ouder topic | Nieuwer topic »
|