Berichten: 281
Topics: 55
Lid sinds: Jun 2007
Ik heb de grill van mijn 244 losgehaald ivm met de motorswap, maar nu krijg ik hem niet meer goed vast. Het is een 244 uit '79, die heeft van die snelkoppelingen bovenop om de grill op 2 punten vast te zetten. Er zaten van die opvulbusjes tussen, toen ik hem uit elkaar haalde, maar ik kom er even niet meer uit hoe het nu weer precies in elkaar moet?
Als ik de busjes op de bevestingspunten op de grill leg, en dan die snelsluitingen erin duw, zit de grill nog niet klem. Op een andere manier kan volgens mij die grill niet vast komen te zitten?
Berichten: 771
Topics: 67
Lid sinds: Mar 2005
zitten daar geen veertjes tussen?
Voorheen:lid Volvo 850 Club - Volvo 850 2.0 Sedan 1995 / lid Volvo 300 Club - Volvo 343DL CVT 1978 / 360GLS B19A 1983 / Nu: V70 2.4 AT MY 2002 & Buick Special Trunkback Sedan 1937
Berichten: 281
Topics: 55
Lid sinds: Jun 2007
Jawel, maar het is net alsof die veertjes niet lang genoeg zijn ofzo? Ik heb ze bij het demonteren van de grill er niet af gehad, en er zit ook geen verschil in lengtes van die snel-schroeven waarmee je de grill en die kapjes om de koplampen vast zet.
Berichten: 3.259
Topics: 176
Lid sinds: Nov 2005
Zwarte of witte?
Veertje:
Zo moeilijk ken dat toch nie zijn....
Veertje eronder, pin in gat drukken, en kwart slag draaien lijkt mij.
Voor iemenad die een motorswap kan uitvoeren moet dit ook nog wel te doen zijn lijkt mij
Berichten: 2.761
Topics: 38
Lid sinds: Mar 2005
Is de afstand tussen de onderplaat (waar de grill opstaat) en de bovenplaat (waar de snelsluitingen ingaan) nog wel evengroot als voorheen?
Of heb je die platen niet weggehaald voor de motorswap?
264GLE 1981/ C70 Cabrio/ Volkswagen Caravelle 1986
Berichten: 281
Topics: 55
Lid sinds: Jun 2007
Ik heb alleen de bovenplaat eraf gehad, de rest is blijven zitten.
Alle gaten komen overigens precies overeen, en de motorkap valt ook mooi in het slot en steekt niet boven de spatborden uit etc.
Mijn gedachte was, misschien zijn die veertjes wel 'op' na al die jaren? Ze zitten er al bijna 30jaar!
Het zijn overigens die zwarte pinnetjes!
Trouwens, ÃÃn van de twee pinnetjes die dat rechter plastic randje rondom de rechter koplamp vasthouden, heeft hetzelfde probleem als de grille.
Ik heb dat ook ooit. Misschien heb je aan deze info niks; maar je moet dus gewoon even goed vodden.
Misschien is die plaat niet (op de plaatsen van de gaten) niet helemaal mooi vlak. Je kunt dit met een tang een beetje rechtknijpen, meestal kun je de klemmetjes dan wel goed draaien.
Berichten: 221
Topics: 28
Lid sinds: Aug 2006
Zwarte pinnetjes, volgens mij zijn het juist de witte die bij de grill horen de zwarte zijn voor de frames om de lampen.
245 USA 1982 + <br />Eend uit 1982
Je kunt ook zowel bij de grille als bij de lampenframes zwarte hebben.
Berichten: 221
Topics: 28
Lid sinds: Aug 2006
Klopt maar naar aanleiding van de foto zijn het de witte en nit de zwarte toch.
245 USA 1982 + <br />Eend uit 1982