Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Het is groen en het....
v700r schreef:Sjonnie!

Tot zover de constructieve berichtgeving van V700r
Compensate bad aerodynamics with BÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔÔST - Volvo 245 B230FT Turbo
Antwoord
eventueel in de kleur van de auto..?
[Afbeelding: fa91957b-dbc9-4a10-af09-4e5f7ae03a2f_zpsptpfi7xq.jpg]
Antwoord
Nou ja, ze zijn wel mooi die claxons, maar dan nog vind ik ze op een irritante plek zitten. En ik ben eerlijk gezegd ook niet bereid de portemonnee te trekken voor een paar pimp-ass egyptische rempedalen.
Antwoord
Arn02 schreef:Nou ja, ze zijn wel mooi die claxons, maar dan nog vind ik ze op een irritante plek zitten. En ik ben eerlijk gezegd ook niet bereid de portemonnee te trekken voor een paar pimp-ass egyptische rempedalen.

Wat betreft de claxons je kunt ze ook aan de beugel van je zijschermen bevestigen (beugel links voor onder de knipper lichten). Daar vallen ze niet op. Ik heb ze zo ook geplaatst.

Heel net project trouwens, jammer van de motor Tongue
Antwoord
It's aliveeeeee!!!
Antwoord
Ja, en die film dan?
Volvo 142 '72 Gesloopt
Volvo 240DL '88 Verkocht
Volvo S70 '97 Verkocht
Volvo V70 '08 --> Daily driver
Volvo 242 Turbo Projectje --> http://volvolvo.nl/threads/9146-Mijn-Volvo-242-turbo
Volvo 940 '90 Carbagerun project -->http://volvolvo.nl/threads/14646-carbage...ditie-2014
Antwoord
Volvo 142 B23 schreef:Ja, en die film dan?
Binnenkort in een theater bij u in de buurt.

Misschien dat ik morgen wat film.
Antwoord
Haha ok. Mooi dat ie loopt. Nog wat afwerken hier en daar of helemaal klaar?
Edit: even terug gebladerd, totaalplaatje nog niet gezien eigenlijk?
Volvo 142 '72 Gesloopt
Volvo 240DL '88 Verkocht
Volvo S70 '97 Verkocht
Volvo V70 '08 --> Daily driver
Volvo 242 Turbo Projectje --> http://volvolvo.nl/threads/9146-Mijn-Volvo-242-turbo
Volvo 940 '90 Carbagerun project -->http://volvolvo.nl/threads/14646-carbage...ditie-2014
Antwoord
Even een update van wat ik recentelijk gedaan heb aan de auto... wat niet zo heel veel is geweest i.v.m. werk en verbouwing werkplaats.

Steekzekeringenkast erin.

[Afbeelding: 125rj4m.jpg]

Bijna nos deurpanelen bemachtigd (waarvan ik het zonde vind om speakergaten in te zagen, dus als iemand ideeen heeft waar ze nog meer geplaatst kunnen worden....)

[Afbeelding: b5qvz4.jpg]

[Afbeelding: wv3adz.jpg]

Stuk aluminium buis (dikwandig rookgasafvoerbuis, 80mm dia.) gelast als houder voor lmm en luchtfilter.

[Afbeelding: 1zm0cpc.jpg]

[Afbeelding: 6yz3vc.jpg]

De motor afgebouwd.

[Afbeelding: 2uhwgly.jpg]

[Afbeelding: 11tpdnd.jpg]

[Afbeelding: 2hhn01y.jpg]

De motor loopt dus. Altijd spannend zoiets maar het ging vrij vlekkeloos eigenlijk. Behalve dat, nadat ik een paar keer droog gecrankt had, het oliefilterhuis open gebout had om te kijken of er olie ingepompt was en dat vergeten was goed dicht te bouten. Bij de erop volgende start vloeide mijn speciale inloopolie dus rijkelijk over de vloer :[
Stationair loopt de motor nog wat te hoog maar ik vermoed - na inlezen op de webs - dat ik de verkeerde stappenmotor heb gemonteerd, nl. van een 2 liter versie. Maar verder niets op aan te merken. Alle cilinders doen mee, motor pakt goed op.

De toerenteller van een 264 die ik om heb laten bouwen zodat ie het signaal van de m50 pakt, werkt. Smile

[Afbeelding: 25gf0w0.jpg]

En... Filmpje!!!

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/pFpuRN53ut8" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
Antwoord
Wat heb je er toch een gruwelijke bazenauto van gemaakt! I like your style!
Antwoord


Lijst met mogelijk verwante topics
Topic Auteur Reacties Weergaven Laatste bericht
  245 verschoten groen Joost Zuidam 49 46.901 1 March 2018, 13:55
Laatste bericht: SFRC
  verschoten groen Joost Zuidam 0 2.029 14 March 2016, 15:02
Laatste bericht: Joost Zuidam

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)