Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ruitenwisserprobleem
#1
Ik heb een wat vreemd probleem:

als je de ruitenwissers in de hoogste wisstand zet dan begint de ruitensproeier constant te sproeien.
De auto heeft overigens ook koplampwissers.

Daarnaast werkt de intervalstand van de achterruitwisser niet.



Kan ik een ruitenwisserhendel van een type zonder koplampwissers plaatsen om te kijken of het aan de hendel ligt?

Of moet ik het probleem ergens anders zoeken?
Antwoord
#2
jos245 schreef:Kan ik een ruitenwisserhendel van een type zonder koplampwissers plaatsen om te kijken of het aan de hendel ligt?
Zit daar verschil in dan?
[Afbeelding: blackmoose.png]
Volvo 240 GL automaat 1983 Big Nose B230F (Helaas in onderdelen verkocht)
VW T3 camper TD
Antwoord
#3
Ik denk wel dat het in de hendel zit. In de hoogste stand wordt ook de sproeier geschakeld. Ik had geen koplampwissers
maar heb die later er op gezet. Aan de hendel niets veranderd. Werkt goed. Ik heb geen idee hoe zo'n hendel er van
binnen uitziet, maar daar zit het probleempje denk ik. Succes Smile
Antwoord
#4
Hendels zijn gelijk, de koplampsproeiers en wissers pikken alleen het signaal op dat naar de ruitensproeier gaat en wissen daar dan ook mee mee.

Een tijdje geleden ook last gehad van ruitenwissers met een eigen leven. Bleek aan de massaansluiting achter het ruitensproeierreservoir te liggen. Kan ook nog het relais zijn.
Volvo 240 '83 B23A - M46 - 223.000 km
Audi A3 1.8T '01 - 212.000 km
Gesloopt: Volvo 244 GL '81 B23A - M45 - 303.000 km
Antwoord


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)