6 December 2005, 16:38
Ton-Herman schreef:Balen zeg, recht voor mijn gezicht is gisteren een steentje ingeslagen in mijn nog maar 2 maanden oude voorruit. Gevolg: een ster recht voor mijn ogen! Weet iemand of hij hierop afgekeurd kan gaan worden?
De vorige keer heb ik de ruit laten plaatsen door een bedrijf, koste me 300 euro. Kan ik het eigenlijk zelf doen? Zag er erg eenvoudig uit wat dei jongens deden. Schoonmaken, een soort zwarte verf uit een klein potje erop, een rol kit als plakband op de sponning en raam plaatsen, flink aandrukken en klaar.Ik heb een 240 uit 1990, dus de geplakte ruit met chromen rand.
Of zie ik misschien iets over het hoofd, iemand ervaring?
Ik dacht ook een tweedehands ruit te gaan zoeken met alleen rubber rand, dat lijkt me iets stiller qua windgeruis, het rubber van die chromen rand van mij is inmiddels wel erg hard en stug geworden en past niet zo goed meer.
Heeft iemand nog tips?

