9 February 2007, 00:26
Jw240 schreef:ik zie de laatste tijd vaker een bepaalde 940 station door eindhoven rondrijden. andere uitlaatdemper en flinke snelheid af en toe. Donkere kleur, ik dacht groen-metallic. Ik kan me jou auto even niet meer voor de geest halen. ben jij dat?
Nope, ain't me.
Ik heb nog de standaard demper en rij meestal in de V40.
De EZK en de ECU liggen op de eettafel :-) In afwachting van de chippies. Die overigens vandaag zijn binnengekomen. Ze zitten erin, maar nog niet in de auto.
Neen, Ik heb besloten mijn garage eerst even naar het blokkie te laten kijken (compressietest b.v.) alvorens ik aan koni's, veren, uitlaat, turbo, etc begin. Die chippies da's nog leuk, maar ik wil eerst weten hoe "gezond" het blok is alvorens ik serieus veel geld ga uitgeven.
De mijne is heeeeel donker grijs, antraciet denk ik.
Mijn allereerst "investering" zullen de konis en de veren zijn, want zoals ie nu rijdt (zeer comfortabel zeg maar ;D) durf ik er niet eens hard mee te rijden.
Jij hebt je ook voor de chippies aangemeld zag ik dus.
Greetzz,
Janis