17 September 2024, 17:59
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 17 September 2024, 18:03 door wakka.)
(24 May 2010, 12:07)Marc1970 schreef: Eerst met iets van binnenuit de rubber rand lossen, en om de 15 cm een blokje of plaatje tussen rubber en sponning zetten.
Dan met je voeten de ruit eruit drukken, zorg dat er iemand klaar staat om hem op te vangen. Zij- en achterruiten zijn gehard glas en ongelofelijk sterk.
Terug rondom een nylon touw in de gleuf voor de sponning leggen, talkpoeder erover voor de glij, ruit van buitenaf op zijn plek duwen en met het touw de rubberlip over de sponning trekken. Sierlijst laten zitten.
Kun je
Weet niet of je nog op dit forum bent, maar heb een vraag nav dit hele oude topic. Kun je die stang voor bevestiging gordel laten zitten of.....? Als die stang weg moet, hoe doe je dat? Alvast bedankt voor je reactie.
245 DL 1983

