26 June 2021, 00:13
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 26 June 2021, 00:23 door Raymond_63.)
(25 June 2021, 20:48)BartJu schreef: Mooi projectje.
Als ik het goed begrijp is tijdens LPG rijden de carb een te grote restrictie in de airflow, en omzeil je die door de LPG pas na carb bij te mengen, in plaats van ervoor?
Verder vind ik die 'actieve stelschroef' in de LPG slang wel interessant, hoor (lees) er wel enthousiaste verhalen over, ook hier.
Welk merk/model/regelaar heb je hierbij?
Ook de link naar die filme du Citroen au Vous-tube, zou je die bij kunnen voegen?
Bij voorbaat merci!
T'is een wat lang flimpie, maar daar heb je FF voor.. https://youtu.be/S1rffAPvw30
Dit type regelaar heb ik (er nog niet inzitten..) Zij het een versie hoger, die leert zelf..
Een inbouwer gaat zeker geen verbouwingen uitvoeren om geen mengstukken te gebruiken. Het is ook de enige plek waar je ze laten kunt. Om de verdamper voldoende vacuum-signaal te geven kun je niet veel meer doen dan de boel knijpen..
Er zijn overigens ook "nieuwere" mengstukken. Die hebben een even grote doorlaat, met daar in een lpg venturi. Ja er zit dan toch een hompje materiaal in de weg, maar onder aan de streep is de doorlaat wel groter. Echter niet zo groot als op deze manier..
https://www.tinustuning.nl/shop/LPGmengs...omberg.jpg
(25 June 2021, 22:22)Volvo Eindhoven schreef: Wat zijn dat voor koplampen? Of zit er een wisser voor?
dat zijn errug lelijke Chinese LED's..
met een errug prettig effect..
zoiets als deze.. https://nl.aliexpress.com/item/100500191...f6c6279-39