21 February 2011, 00:33
Citaat:net als een schooljaarboek zeg maar..Ja zoiets
Martin245 schreef:Boehoeh.... :'(Wat had ik ook alweer ingevuld, 745 gram(ik vroeg aan een belgische dame (dames kunnen goed schatten) hoeveel dat ie woog en ze zei ongeveer net zoveel als een brood, en daar ben ik iets onder gaan zitten)
Rebound: Vanwege het niet bij iedereen aanwezige verhaal achter de voorruit alleen de forumleden gesproken die ik herkende aan het wel aanwezig zijn van dit verhaal, de auto of de kop erbij....... (op Raymond na ;D)
Nee, gekkigheid natuurlijk. Er is zoveel te zien, zoveel te vragen, genoeg te doen, meer "bekenden" dan alleen de forumleden.
Black Moose zat er verdacht dicht bij: De zitting woog ong. 750 gram.
Waren de andere antwoorden dan fout, toch 10 hobbels in prins hendrikweg ???
Volgende keer de volvolvoleden in 1 hoek parkeren is een optie, als de organisatie het toelaat, of achter elkaar vertrekken.


![[Afbeelding: blackmoose.png]](http://img829.imageshack.us/img829/2489/blackmoose.png)