Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CJIB
#21
Stinky schreef:
v700r schreef:......het gaat er niet om of het terecht is of niet maar om de manier waarop, get it? ;D
Nee I get it helemaal niet. Heb je een alternatief? Wil je dat ze ergens vol in het zicht gaan staan met
een paar waarschuwingsbordjes vooraf? Dan zou jij snel doen alsof je je gordel omhebt, je lampjes uit en je
telefoon achter in de auto gooien. En een bocht later alles weer aan en af. Dan zou je er niets van leren.
Maar, blijkbaar leer je van die 800,- euro ook niet. Ze moesten de boetes maar's verhogen. Kijken of dat helpt.



Hahahahaha wat moet je hier nou mee? Sad Je bent lief! :-*
Groeten van Frans
Antwoord
#22
Stinky schreef:Ze moesten de boetes maar's verhogen.

Hoe noemen ze dat ook alweer? Glad ijs of zo toch? Wink Wink Wink Wink Wink

Snap beide kanten goed! Je weet dat je aan de regels dient te houden,... raar maar waar. Frustrerend is het ook! En dat weet ik dan ook weer uit ervaring. (In de ochtend (0700) op een verlaten weg waar je tot voor kort 80 mocht rijden en dan nu ineens 60 (sinds een paar jaar alweer maar toch) loop ik een boete op voor 20 te hard! Toch weer dik 100 eurie. Had het nut mij te beboeten? In mijn ogen niet, andere ogen denken daar klaarblijkelijk anders over.
Nog een voorbeeld: boete voor fout parkeren omdat je met een lopende motor een film terug brengt en zegge en schrijven binnen15 seconden weer in je auto zit,… Dan voel ik mij dus wel redelijk genaaid,…

Het lastige van is dat verkeersovertredingen goed te handhaven zijn en dus dàideale melkkoe,… Je kan je er druk over maken of niet ik denk dat je er beter bij neer kan leggen en een vast bedrag per jaar reserveren voor boetes. En die is zo te lezen bij de 1 wat hoger dan bij de ander,…

Zo das eruit,….


(wacht trouwens nog op een boete uit D van augustus,…)
[Afbeelding: 50230371_6_BZi3-1.jpg]
Antwoord
#23
Dan krijg je er zo'n mooi foto'tje bij Big Grin
Antwoord
#24
v700r schreef:
Stinky schreef:
v700r schreef:......het gaat er niet om of het terecht is of niet maar om de manier waarop, get it? ;D
Nee I get it helemaal niet. Heb je een alternatief? Wil je dat ze ergens vol in het zicht gaan staan met
een paar waarschuwingsbordjes vooraf? Dan zou jij snel doen alsof je je gordel omhebt, je lampjes uit en je
telefoon achter in de auto gooien. En een bocht later alles weer aan en af. Dan zou je er niets van leren.
Maar, blijkbaar leer je van die 800,- euro ook niet. Ze moesten de boetes maar's verhogen. Kijken of dat helpt.



Hahahahaha wat moet je hier nou mee? Sad Je bent lief! :-*

Nou dat is dus de andere kant Tongue Je bent tegen, voor of je hebt begrip voor beide kanten, echter zijn de boetes naar mijn idee al hoog genoeg. Ga maar is kijken hoeveel je in Duitsland moet betalen voor de overschrijdingen, misschien een idee v700r verhuizen naar de oosterburen...?

http://www.bmvbs.de/Verkehr/Strasse-,144...atalog.htm

Ben het wel eens met Postma.

Het is vervelend als je je van zulke boetes krijgt, maar regels zijn er om orde in de chaos te houden. Als je ze zou afschaffen durf ik niet meer met de fiets naar het station Tongue
1986 Volvo 360 - Koni, PU, B230F...en roest
1992 Volvo 960, B204FT, M46, zwart volleder, 412
1993 Volvo 245 - B230FT, M47, green, Bilstein, Polaris, 2.5" exhaust, 412
1995 Volvo 960 Ambassador line, B6254F, M90, beige volleder, 412
Antwoord
#25
gelukkig (knock on wood) is de laatste boete die ik heb gehad al weer 3 jaar terug ofzoiets, was in Helmond.

Ik denk dat er hier in het zuiden wat minder intensieve controle is. In ieder geval waar ik kom dan. denk ik.
240 | 1991 | B230F+T | M90 | 291 KKm | Bilstein B6/Koni
Antwoord
#26
In Limburg zijn geen controles, is immers buitenland voor jullie toch? Wink

Heeft voor ons in ieder geval zo zijn voordelen haha Big Grin
760 | Groen | Snel
Antwoord
#27
Ik ben laatst rond 7.50 geflitst in m'n Amazon. Ik vond dat best knap, want het is niet de allersnelste maar vooral dat die bureaucraten al om 7.50 werken! Ik wist niet dat de donut/koffiezaakjes zo vroeg al open waren. Tongue
Volvo S80 Turbo 2002 & 740 GLE 1990

http://Volvotips.com
Antwoord
#28
Mijn kijk op de zaak:
Achthonderd Euro boetes is veel geld. Maar je hebt je ook laten pakken...
Het is al gezegd: aan de wet houden is het eenvoudigste. Kost niets en de auto loopt zuiniger, is dus zelfs winstgevend.
Persoonlijk heb ik een vreselijke hekel aan het geflits uit struiken, nog erger vanuit grijze kliko's (de achterbakse streken van korps IJsselland). Ook flitspalen die net achter die ene boom in de ruime omtrek staat.
Te hard rijden is een potentieel gevaar, maar het is slechts een overtreding. Een zichtbare flitser werkend (letterlijk) remmend. Een verstopte irriteert alleen maar. Het leer effect is er dan niet meer.

En ja, ook ik ontvang post uit Friesland. Vaak omdat mijn vrouw weer een zware voet had, dat wel... Mijn recentste eigen bijdrage was in mei 2008. 8 km te hard en weer die &&^$% kliko op de N34 net boven Hardenberg.
Gegroet,

Erik

Na 11 jaar nu zonder Volvo
Antwoord
#29
aan de wet houden is echt niet makkelijker wanneer je door een stoplicht gaat, lettend op het in nederland zeer wisselvallige oranje licht, de snelheidsmeter, de mensen achter je, het overige verkeer, of je niet een km/h meer gaat dan mag (met de tolerantie). af en toe zijn dat soort controles echt te flauw.

Zoals in venlo de Weselseweg, daar moet al het verkeer van de Duitse A61 over, verkeer in en uit venlo, naar de snelweg A67. gescheiden rijbanen, een stoplicht. nu mag je er nog maar 50 km/h. heel de boel slipt dicht. Binnnekort mag je nergens meer 80 km/h en slibt het land misschien wel helemaal dicht.

Het spaart zeker geen brandstof al dat geflits. en de auto maakt het niet uit of ik 80 of 90 ga rijden qua slijtage. En alle verkeersremmende maatregelen kosten alleen maar brandstof en geld.
240 | 1991 | B230F+T | M90 | 291 KKm | Bilstein B6/Koni
Antwoord
#30
scimitar schreef:Het is al gezegd: aan de wet houden is het eenvoudigste.


Nou Erik daar ben ik niet helemaal mee eens. Het wordt juist steeds moeilijker met al die onzinnige regeltjes, het is als het ware onleefbaar aan het worden. Ik maak toch zelf wel uit of ik een gordel omdoe of een helm op zet, het is toch m'n eigen kop. Stinky heeft natuurlijk wel een beetje gelijk, staat er 60 rijden we 70 staat er 70 rijden we 80, maar het is de manier waarop ze je pakken. Het is justitieële gestapo en ik haat ze.
Groeten van Frans
Antwoord


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)