Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roetfilter vol - V50 roetfilter
#1
Ik ben (trots) eigenaar van een Volvo V50 2.0D met 220.000km op de klok. Een 1.5maand terug kreeg ik de melding “roetfilter vol”. IK heb de dealer gebeld en hebben het advies gegeven voor een kwartier hoog in de toeren rijden 3500 – 4000 toeren zo kan het Roetfilter schoon gebrand kan worden.

Dit heeft weinig effect gehad op het roetfilter. De Volvo dealer heeft de sensoren vervangen, mn auto aan de computer aangesloten en een nood regeneratie uitgevoerd. Het heeft even geholpen 1.5 week later kwam het probleem weer terug. De zelfde melding kwam “Roetfilter Vol”. De Volvo dealer heeft het roetfilter ook al vervangen maar hierbij het zelfde verhaal, het probleem was opgelost voor korte duur. Zit nu nog steeds met de problemen.

Lang verhaal kort te maken nu al 5 keer bij de dealer geweest voor het roetfilter probleem. Ik wil dat dit gezeur opgelost wordt anders is het weg Volvo!

Zijn er nog meer mensen met dit probleem en weten jullie een oplossing?
Antwoord
#2
Weinig kans aangezien de meeste Volvo's op dit forum 25 jaar of ouder zijn. Probeer volvo-forum.nl eens.
Volvo 940 1997  Volvo 144 1969
Antwoord


Lijst met mogelijk verwante topics
Topic Auteur Reacties Weergaven Laatste bericht
  Roetfilter vol Gerardje 16 19.005 9 August 2016, 22:03
Laatste bericht: Gerardje

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)